PALMARES

ZUMA SNOOKER CLUB

Seizoen 2017 - 2018:


Limburgs Kampioen Ladies : Inge Vermeulen

Limburgs Kampioen Masters 40+ : Mark Buteneers

Vice Limburgs Kampioen 1ste afdeling : Zuma B ( Bjorn, Rudi, Michiel )

Limburgs Kampioen Ere afdeling : Zuma A : ( Jurian, Laurens , … )

Vice Vlaams Kampioen 1ste afdeling : Zuma B ( Bjorn, Rudi, Michiel )

Vlaams Kampioen Ere afdeling : Zuma A ( Jurian, Laurens , Mark )

Belgisch Kampioen Teams : Zuma A ( Jurian, Laurens, Lukas )

Nederlands Kampioen Senioren : Joris Maas



Seizoen 2016 - 2017:


Limburgs Kampioen Ladies : Inge Vermeulen

Vice Limburgs Kampioen Ladies : Wendy Hulsmans

Vice Limburgs KampioenB ranking : Pascal Meubis



Seizoen 2015 - 2016 :


Limburgs Kampioen Ere afdeling : Zuma A ( Mario, Kevin en Tom )

Belgisch Kampioen Masters : Tom De Wit

Vice Belgisch Kampioen Masters : Mario Van Herk



Seizoen 2014 - 2015 :


Limburgs Kampioen Ere afdeling : Zuma A ( Bjorn, Kevin en Mario )

Limburgs Kampioen Zaterdag : Zuma K ( Pascal, Johan en Jimmy )

Limburgs Kampioen B ranking : Jan Corten

Limburgs Kampioen dames : Wendy hulsmans

Limburgs Kampioen Dubbels : Rudi Gielen ( met Laurens De Staelen )

Vlaams kampioen 6 red : Kevin Van Hove

Vice Vlaams Kampioen Ere afdeling : Zuma A ( Bjorn, Kevin en Mario )

Vice Vlaams Kampioen Scotch Dubbels : Kevin Van Hove ( met Steve Lambrechts )


Behaalde plaatsen op het BK 2015 :

1/4 finale Juniors : Jan Corten

1/4 finale Ladies : Inge Vermeulen

1/4 finale Ladies : Kirstin Coun

1/4 finale Men : Kevin Van Hove

1/4 finale Masters +40 : Mario Van Herk

1/2 finale Doubles : Mario Van Herk ( met Wendy Jans )

1/2 finale Doubles : Kevin Van Hove ( met Steve Lambrechts )

1/2 finale Teams : Zuma A ( Bjorn, Kevin, Mario )



Seizoen 2013 - 2014 :


Vice Kampioen Regionale Masters : Ruddy Hulsmans

Kampioen Regionale Junioren : Jan Corten

Vice Kampioen Ere Afdeling : Zuma A ( Bjorn, Kevin, Mario )

Vice Limburgs Kampioen Junioren : Brecht Cox

Vice Limburgs Kampioen B Ranking : Jan Corten

Vice Limburgs Kampioen Dubbels : Rudi Gielen ( mat Laurens De Staelen )

Limburgs Kampioen Junioren : Jan Corten

Limburgs Kampioen scheidsrechters : Ruddy Hulsmans

Limburgs Kampioen A ranking : Kevin Van Hove

Vice Vlaams Kampioen Teams Ere : Zuma A ( Bjorn, Kevin, Mario )

Vice Belgisch Kampioen Junioren : Jan Corten

Nederlands Kampioen 6 red : Kevin Van Hove

Nederlands Kampioen : René Van Rijsbergen

Vice Kampioen EK Teams Masters : Mario Van Herk ( met Alain Vandersteen )

Vice Kampioen WK Teams Masters : Mario Van Herk ( met Alain Vandersteen )


Behaalde plaatsen op het BK 2014 :

1/4 finale Cadets : Brecht Cox

1/4 finale Cadets : Jonas Geuns

1/4 finale Cadets : Martijn Kelchtermans

1/4 finale Ladies : Kirstin Coun

1/4 finale Masters +40 : Mario Van Herk

1/4 finale Teams : Zuma A ( Bjorn, Kevin, Mario )

1/2 finale Cadets : Michiel Kelchtermans

1/2 finale Masters +50 : Aurelio Ginefra

1/2 finale Men : Kevin Van Hove

1/2 finale Doubles : Jan Corten - Ludo Tardie



Seizoen 2012 - 2013 :


Vice Kampioen Regionale Masters 50+ : Aurelio Ginefra

Kampioen Regionale Junioren : Jan Corten

Kampioen Regionale Dames : Wendy Hulsmans

Vice Kampioen 3de Afdeling B : Zuma I ( Guy, Marc, Pieter, Dieter-Jan )

Vice Kampioen 1ste Zaterdag : Zuma J ( Jimmy, Johan, Pascal )

Vice Kampioen 2de Zaterdag : Zuma O ( Brecht, Martijn P., Steven )

Kampioen Flanders Team Cup : Ginefra Aurelio ( met Team Limburg 1 )

Vice Kampioen Landenteams Masters : Mario Van Herk ( met Peter Bullen )


Behaalde plaatsen op het BK 2013 :

1/4 finale Cadets : Michiel Kelchtermans

1/4 finale Juniors : Martijn Put

1/4 finale Teams : Zuma A ( Bjorn, Mario, Johan )


1/8 finale EK Snooker Masters : Mario Van Herk



Seizoen 2011 - 2012 :


Vice Kampioen Regionale Veteranen 50+ : Peter Bertens

Vice Kampioen Regionale A Ranking : Mario Van Herk

Kampioen 1ste zaterdag : Zuma K ( Jimmy, Johan, Pascal )

Kampioen 2de zaterdag : Zuma J ( David, Dimitri, Stefan, Wim )

Vice Limburgs Kampioen Teams : Zuma A ( Bjorn, Mario, Nicky )

Limburgs Kampioen Kadetten : Jan Corten

Limburgs Kampioen Junioren : Nicky Godeyne

Limburgs Kampioen Scheidrechters : Ruddy Hulsmans

Limburgs Kampioen Veteranen 50+ : Peter Bertens

Vlaams Kampioen Junioren : Nicky Godeyne

Vlaams Kampioen Kadetten : Jan Corten

Vice Belgisch Kampioen 2012 Teams : Zuma A ( Bjorn, Mario en Nicky met Johan en Peter als reserve )

Belgisch Kampioen 2012 Junioren : Nicky Godeyne

Nederlands Kampioen Veteranen : Peter Bertens

Vice Kampioen EK landenteams :  Mario Van Herk ( met René Hemelsoet )


Behaalde plaatsen op het BK 2012 :

1/4 finale Cadets : Michiel Kelchtermans

1/4 finale Cadets : Jan Corten

1/2 finale Cadets : Sybren Sokolowski

1/2 finale Masters +40 : Mario Van Herk

1/2 finale Doubles : Mario Van Herk en Peter Bertens